2009/03/08

Ryga - Vilnius: vežėm pavasarį

Ryte prasimerkus pirmiausia pamačiau žaliais drugeliais išmargintas lubas, o pro langą švietė saulė. Atrodo į Rygą pavasaris atėjo anksčiau. Papusryčiavę ir prisipylę termosą karštos arbatos išvažiavome Jūrmalos link. Pakeliui paėmėme keletą lobių. Prieš keletą dienų Latvijoje TV rodė laidą apie geocaching'ą, taigi geocacher'ių čia iškart padaugėjo. Tai mums papasakojo vieno lobio beiškant sutiktas geocacher'is, tai pastebėjome ir iš log'ų. Beje kai kurie latviai lobių ieško naktim.
Jūrmaloje į švyturį lipti neišdrįsome. Pasilikome kitam kartui :) ėjome geriau aitvarų leisti. Vėjas nebuvo idealus, bet neblogas. Ech, greičiau atšiltų. Labai norisi skristi.
Vilniaus link užsukome į Iecavą pasivaikščioti po parką ir toliau Bauskos pilį lobio paimti.
Labai stengėmės vežamo pavasario nepamesti, bet Lietuvoje pasitiko niūri dulksna ir žvarba. Tikimės, pavasaris čia tuojau pasirodys.

4 komentarai:

Sun and Sand rašė...

Aga, skirsti norisi ir man.. Netaip senai skirdau su savo 13 kvadratu dyzeliu, yra filmukas trumpas :) http://sakalas.blogspot.com/2009/02/snowkaitingas-galvej.html

Dalia rašė...

Oi kaip butu pravertes tas 13kv.m. zveris Trakuose kai buvom pries keleta savaiciu. Ten su musu 3kv.m. Vycka bande ciuozti, bet didziausias isvystytas greitis buvo kokia 5m/min. :))

Sun and Sand rašė...

Na tai reikejo pakviest kartu vaziuot... :)

Polis rašė...

Aivarai, rodos tu buvai isvaziaves slidinet kazkur. :) kita kart