2008/06/24

Visma nori skristi!

Visma jau senokai turėjo 6kv.m. Radsails jėgos 'aitvariuką', bet dėl vėjo trūkumo bei laiko stokos niekaip nepavyko jo paleisti. Aš dalyvavau pirmame jo tikrame pakilime... Turiu 3kv.m. aitvarą, bet šitas tikras monstras! Vėjo tikrai nebuvo daugiau nei 6m/s ir tas pats begalo nepastovus, todėl aitvaras dažnai susisukdavo ore ir krisdavo. Bet patikėkit užteko pajusti vėjo jėgą.. esant stipresniam vėjui Visma galbūt pakils aukščiau nei šokinėjo Sergejus Bubka! :)
Galios jis gali turėti ir pačiame power lango viršuje. Atrodė vienu metu, kad laikau ji virš savęs, o jis nori mane pakelti..
Kitas dalykas 4 stropos.. man sunkiai veikė šio aitvaro stabdžiai - jis toliau verčia tave iš koto :), bet gal čia dėl to nepastovaus vėjo. Maniškis Radsails'as kažkaip labai paklusniai nestipriu mostu 'klauso ir stoja' vietoj - vienakart net bandžiau 'preciziškai' suvaldyti kaip su Revolution'u.. na ir nepatikėsit, kad visai neblogai gaunasi paprastutės figūros: kvadratas, 'stall''as, vedimas palei žemę, sukimasis vietoje, atsukimas..
6kvadratai - ne žaisliukas.. padaręs klaidą - nosimi 'žemę arsi' arba bandysi siekti Lietuvos 60m sprinto rekordo.
Sekmės tau, Visma! ir minkštos tau žemelės..
P.S. Tikiuosi duosi dar 'biški' pabandyti :D

1 komentaras:

Anonimiškas rašė...

Ačiū! Bandysim išmokt suvaldyt šitą daiktą :)